Govorilne ure

Govorilne ure bodo vsak prvi ali drugi torek v mesecu od 15. 30 do 17. 00 na centralni šoli, na podružnicah pa po danem razporedu.

Datum Idrija, ONIS
4. 10. 2022
15. 11. 2022
6. 12. 2022
10. 1. 2023
14. 2. 2023
7. 3. 2023
4. 4. 2023
9. 5. 2023
6. 6. 2023 (po potrebi)

 

V dopoldanskem času so govorilne ure po urniku posameznih učiteljev.

UČITELJ DAN URA
ANDDER TANJA torek 10:30 – 11:15
BEVK TRATNIK SIMONA torek 11:30 – 12:00
BEŽEK ŠMID MAJA ponedeljek 11:30 – 12:00
BIZJAK ANDREJA sreda 10:35 – 11:20
BIZJAK MARINA torek 9:30 – 10:15
BOŠKOVIČ URŠKA ponedeljek 8:40 – 9:25
BREITENBERGER M. torek 7:00 – 7: 45
CARL VESNA    
CARLI BARBARA sreda 11:25 – 12:10
CARUSO ŽIVA torek 11:25 – 12:10
CUDERMAN JOŽE torek 11:25 – 12:10
ČERNE MANCA torek 10:35 – 11:20
ČIBEJ SIMON torek 8:40 – 9:25
ČIBEJ VANJA sreda 11:25 – 12:10
ČOPIČ NEJA četrtek 8:40 – 9:25
ERJAVEC MARTA torek 7:00 – 7:45
ERJAVEC URŠA ponedeljek 9:30 – 10:15
FERFOLJA ANAMARIJA ponedeljek 9:30 – 10:15
FERJANČIČ TINA torek 11:25 – 12:10
GABRŠČEK SNEŽANA četrtek 10:35 – 11:20
GNEZDA IRMA sreda 9: 30 – 10: 15
GNJEZDA V. SABINA torek 7:50 – 8:35
GOSTIŠA URŠKA ponedeljek 8:40 – 9:25
GROBIN KARMEN torek 10:35 – 11:20
GROŠELJ NEJC sreda 8:00 – 9:00
HABJANIČ MATEJA po predhodnem dogovoru
HVALA RENATA sreda 7:50 – 8:30
JAZBAR Č. MARTINA sreda 9:45 – 10:30
JEREB ROBERT ponedeljek 8:40 – 9:25
KACIN LIDIJA torek 7: 50 – 8: 35
KAPITAN POLONA torek 10:35 – 11:20
KAVČIČ ERIKA četrtek 10:30-11:25
KENDA MAŠA četrtek 8: 40 – 9: 25
KERČEK MATJAŽ torek 8:40 – 9:25
KOGEJ L. MATEJA torek 9:45 – 10:30
KRAVOS JANJA    
KREMŽAR J. MARIA ANA ponedeljek 11:35 – 12:10
KURTANJEK ANA    
LAMPE ELIZABETA torek 8:40 – 9:25 
LAPANJA MOJCA četrtek 7:50 – 8:35
LAPANJE PETRA sreda 10:35 – 11:20
LESKOVEC PETRA petek 7:50 – 8:35
LIKAR Č. DUŠANKA četrtek 11:25 – 12:10
MAJNIK MARIJA petek 10:35 -11:20
MLAKAR MIROSLAVA sreda 7:50 – 8:35
MLINAR MAJDA torek 11:25 – 12:10
MOČNIK ROMANA petek 9:30 – 10:15
MOHORIČ KATARINA torek 7:50 – 8:35
MRAVLJE NUŠA sreda 7:50 – 8:35
ORNIK KERSTIN sreda 10:35 – 11:20
ORTAR TAMARA ponedeljek 7:50 – 8:30
PAVŠIČ BAJC KLAVDIJA sreda 8:40 – 9:20
PETERNELJ ALENKA četrtek 10:35 – 11: 20
PETKOVŠEK TJAŠA sreda 10:35 – 11:20
PINTAR NATALIJA četrtek 10:35 – 11:20
PISK LEON sreda 7:50 – 8:35
PODGORNIK URŠKA torek 11:30 – 12:00
RUDOLF DINA torek 8:00 – 8:45
RUTAR MELITA sreda 8:40 – 9:25
RŽEK NEŽA torek 8:40 – 9:25
SKRT BRANKA ponedeljek 11:25 – 12:10
SKRT ZDENKA Po predhodnem dogovoru
STRNAD K. TINA četrtek 9:45 – 10:30
ŠIFRER V. MARJA Po predhodnem dogovoru
ŠIRCA LIKAR EVA petek 10:35 – 11:20
ŠKUFCA ERIKA petek 8:40 – 9:25
ŠMIT SABINA četrtek 7:50 – 8:35
TOMINEC HERMINA petek 10:35 – 11:20
TONČIČ PETER sreda 10:35 – 11:20
TUŠAR BERNARDA sreda 9:45 – 10:30
VENCELJ ANJA torek 9:30 – 10:15
VIDMAR MARTINA sreda 7:00 – 7:45
VIHTELIČ JANEŽ ANITA torek 10:35 – 11:20
VONČINA GRETA sreda 9:30 – 10:15
ZUPANČIČ JOŽICA ponedeljek 9:30 – 10:15

 

Zaželeno in dobrodošlo je sodelovanje  staršev (prireditve, dejavnosti, ostale aktivnosti v dogovoru z razrednikom). Posebej zaželena pa je tudi udeležba staršev na različnih aktualnih tematskih predavanjih v okviru roditeljskih sestankov in Kluba staršev, ki jih na šoli organiziramo v sodelovanju z zunanjimi strokovnjaki, namensko zanje.

V dopoldanskem času pa potekajo govorilne ure po predhodnem pisnem ali telefonskem dogovoru z razrednikom, učiteljem predmeta ali učiteljem podaljšanega bivanja.

Urnik dopoldanskih govorilnih ur najdete na spletni strani šole.

 

Dostopnost