V tednu obeleževanja evropskega dneva jezikov je 24. septembra v Hiši Evropske unije v Ljubljani potekala podelitev priznanj Zavoda republike Slovenije za šolstvo za odlične prispevke v okviru pedagoškega foruma ob evropskem dnevu jezikov. Priznanje za jezikovni teden Ne vrag, le sosed bo mejak – spoznajmo jezike naših sosedov je prevzela učiteljica italijanščine in ruščine Tanja Andder, ki skupaj z učitelji tujih jezikov na naši šoli že vrsto let pripravlja različne vsebine, ki poudarjajo pomen učenja tujih jezikov ter kulturne in jezikovne pestrosti v našem okolju. Naš pogled pa je že usmerjen naprej, na letošnje praznovanje, ki bo strnjeno v dobrodelni prireditvi Samo ljubezen. 17. 10. ob 18. uri bomo povezali jezikovno raznolikost pesmi Evrovizije in zbiranje sredstev za šolski sklad.

Lepo vabljeni!