Skoči na glavno vsebino

OŠ Idrija je obnovila naziv ‘Kulturna šola’. V preteklih letih smo se izkazali na različnih kulturnih področjih, ki jih krepimo in spodbujamo na naši šoli: glasbenem, gledališkem in lutkovnem, likovnem, literarnem, fotografskem, v spodbujanju bralne kulture in še posebej na področju filmske dejavnosti. Z uspešnim in celostnim pristopom k ustvarjanju filma na OŠ Idrija je naša šola pridobila še posebno nagrado,

priznanje za posebne dosežke na področju filmske dejavnosti pod mentorstvom Roberta Jereba in Davida Steguja.

 

[ddownload id=”28451″ text=”Utemeljitev priznanja za posebne dosežke na področju filmske dejavnosti”]

 

Čestitke in zahvala vsem sodelujočim: mentorjem, učiteljem in drugim strokovnim delavcem šole za vložen trud,  čas in znanje v kulturno vzgojo, ozaveščanje in spodbujanje mladih. Hvala vsem učencem (sedanjim in bivšim), ki sodelujete in ste sodelovali v mnogih kulturnih dejavnostih naše šole in nam vsem obogatili mnogo dni.

Naj nam ustvarjalnosti in navdiha ne zmanjka.

Ivica Vončina, ravnateljica

Zdenka Skrt, koordinatorica projekta Kulturna šola

 

Povezava do prispevka na idrija.com

Dostopnost