Spoštovani,

konec šolskega leta je (ponovno) tu. To leto je bilo nenavadno, polno neznanih, novih situacij, veliko prilagojenih dogodkov, pa vendar smo ga kljub vsem zapletom in težavam pripeljali do konca.

Hvala učiteljem, da ste kljub drugačnim okoliščinam poučevali in uspešno vodili učence skozi celo leto, za vso pomoč, ki ste jo nudili učencem, za ves čas, ki ste ga vložili v dodatno izobraževanje.

Hvala staršem za razumevanje, podporo, strpnost ter sodelovanje, ki ste nam ga izkazali med tem nenavadnim letom.

Hvala pa tudi vam učenci, da ste zbrali moči in se kljub nenehnim spremembam uspešno spopadli z vsemi novimi izzivi tega leta.

Hvala vsem, ki ste pripomogli, da smo tu.

Napočil je čas, in tudi zaradi vsega naštetega, si vsi zaslužimo počitek.  Vsem želim mirno, odpočito poletje. Uživajte, vzemite si čas zase in v prijetni senci preberite kakšno knjigo.

Ivica Vončina, ravnateljica

Poslanico ministrice prof. dr. Simone Kustec ob zaključku šolskega leta si lahko preberete v sledeči povezavi.