Osnovna šola Idrija vabi vse učence naše šole  k sodelovanju na fotografskem natečaju za osnovnošolce z naslovom »PONOSNI NA NAŠO DRŽAVO IN NJENO ZASTAVO«.

Vsak učenec (avtor fotografije) lahko sodeluje z eno, dvema ali tremi fotografijami na naslovno temo. Na fotografijah naj bodo vidni simboli naše države (zastava) ter lepote naših krajev.

Če boste v teh lepih jesenskih dneh odšli na kakšen izlet, sprehod, vzemite s seboj fotoaparat/telefon/kamero in zastavo ter se slikajte z njo (ali pa se slikajte ob zastavi, ki že stoji – npr. na Raufnku). Odkrivajte kotičke naše prelepe Slovenije in delite utrinke z drugimi učenci naše šole.

Celoten razpis najdete TUKAJ (povezava do dokumenta).

Za več informacij se lahko obrnete na organizatorke prireditve in natečaja oz. elektronski naslov dansamostojnosti2020@gmail.com.

Bodite iznajdljivi in ustvarjalni!

Organizatorke prireditve:

Tamara Velikanje, Maria-Ana Kremžar Jerman in Elizabeta Lampe