Govorilne ure

GOVORILNE URE

 

Bodo vsak prvi ali drugi torek v mesecu od 15. 30 do 17. 00 ure na centralni šoli, na podružnicah pa en dan kasneje. Na govorilne ure se starši prijavite po telefonu ali e-pošti.

 

Datum OŠ Idrija Datum podružnice Godovič
1. 10. 2019 2. 10. 2019
5 11. 2019 6. 11. 2019
3. 12. 2019 4. 12. 2019
7. 1. 2020 8. 1. 2020
11. 2. 2020 5. 2. 2020
3. 3. 2020 4. 3. 2020
7. 4. 2020 1. 4. 2020
5. 5. 2020 6. 5. 2020
junij – po dogovoru

V dopoldanskem času so govorilne ure po urniku posameznih učiteljev:

UČITELJ DAN IN URA UČILNICA
Andder Tanja sreda, 5. ura mala zbornica
Bevk Simona sreda, 6. ura 1. a
Bizjak Andreja torek, 6. ura 3. c
Bizjak Marina četrtek, 1. ura mala zbornica
Bizjak Patricija ponedeljek, 1. ura TIT 2
Bončina Marija torek, 2. ura mat 1
Boškovič Urška petek, 2. ura angleščina 2
Božič Nada četrtek, 2. ura kabinet Nada Božič
Casrli Barbara torek, 1. ura TIT
Caruso  Živa sreda, 4. ura po dogovoru
Čibej Vanja sreda, 5. ura mat 2
Erjavec Nuša ponedeljek, 3. ura po dogovoru
Felc Nevja sreda, 5. uro pisarna Nevja Felc
Ferjančič Tina torek, 3. ura MAT 1
Gantar Majda ponedeljek, 4. ura po dogovoru
Gantar Marija četrtek, 3. ura kemija
Gnezda Irma sreda, 4. ura likovna učilnica
Gnjezda Vidmar Sabina ponedeljek, 3. ura kabinet RS oz. po dogovoru
Gostiša Urška sreda, 4. ura po dogovoru
Gregorač Jana četrtek, 5. ura Po dogovoru
Grobin Karmen ponedeljek, 3. ura Po dogovoru
Grošelj Nejc petek, ob 13.00 MAT 2
Hvala Renata torek, 7. – 7.45 2. b
Jazbar Čefarin Martina četrtek, 3. ura ONIS 2
Jereb Robert sreda, 2. ura kabinet SLO
Kacin Lidija torek, 2. ura 5. b
Kavčič Erika sreda, 5. ura kabinet PB
Kenda Maša sreda, 3. ura kabinet FIZ
Kerček Matjaž sreda, 4. ura kabinet GEO
Klemenčič Danica ponedeljek, 2. ura 4. a
Kogej Nuša torek, 5. ura po dogovoru
Kogej Lapajne Mateja torek, 5. ura po dogovoru
Kokelj Martina petek, 2. ura kabinet SLO
Kremžar Jerman Maria Ana
Ornik Kerstin četrtek, 2. ura po dogovoru
Lampe Elizabeta torek, 1. ura mala zbornica
Lapajne Jošt ponedeljek, 5. ura po dogovoru
Lapajna Mojca po dogovoru kabinet logoped
Leskovec Petra torek, 4. ura po dogovoru
Likar Černilogar Dušanka
Majnik Marija ponedeljek, 4. ura ZGO
Medved Alenka torek, 6. ura kabinet BIO
Mlakar Miroslava torek, 6. ura kabinet RS
Mlinar Majda torek, 5. ura 1.     b
Močnik Romana četrtek, 6. ura strokovna knjižnica
Ortar Tamara četrtek, 1. ura strokovna knjižnica
Ozebek Nina petek, 1. ura po dogovoru
Pavšič Alenka torek, 5. ura zbornica
Pavšič Bajc Klavdija po dogovoru 5. c
Peternelj Alenka ponedeljek, 3. ura gospodinjstvo
Petkovšek  Tjaša četrtek, 3. ura po dogovoru
Pisk Leon četrtek, 3. ura po dogovoru
Rejc Zdenka torek, 5. ura 1.     b
Rudolf Dina po dogovoru pisarna pomočnic
Rutar Melita torek, 5. ura kabinet MAT 3
Skrt Branka četrtek, 1. ura po dogovoru
Skrt Zdenka po dogovoru pisarna pomočnic
Stegu David sreda, 3. ura po dogovoru
Šmit Sabina petek, 3. ura po dogovoru
Stegu David ponedeljek, 1. ura po dogovoru
Strnad Kuduzović Tina ponedeljek, 3. ura 4. b
Šepec Brigita sreda, 6. ura 1.     a
Šmit Sabina
Tončič Peter petek, 5. ura MAT 3
Vidmar Martina petek, 7. ura knjižnica
Vihtelič Janež Anita torek, 3. ura TJA 1
Vončina Greta ponedeljek, 3. ura BIO
Zupančič Jožica torek, 3. ura SLO 2