3. razred

Spoštovani starši!

V času odsotnosti od pouka tedensko spremljaje zavihek za 3. razred na spletni strani OŠ Idrija. V njem boste našli priporočila za delo na domu (strani v delovnih zvezkih, učbenikih, posamezne učne liste ter navodila za zapis v zvezek). Učenci naj poskušajo sproti opravljati naloge, da bomo lahko skupaj nadaljevali, ko se vrnemo v šolo.

Iz založbe Rokus so nas obvestili, da imajo učenci prost dostop do vseh gradiv na njihovi spletni stani Lilibi.si.

Učenci, ki so kakšen zvezek pozabili v šoli, naj delajo na liste in jih shranjujejo. Če doma nimate možnosti tiskanja učnih listov, naj naloge zapišejo v ustrezen zvezek.

Predvsem predlagamo vsakodnevno branje in beleženje na bralne liste, utrjevanje poštevanke.

Še naprej vam svetujemo, da spremljate spletno stran NIJZ.

Vsi preventivni ukrepi bodo uspešni le, če jih bomo vsi upoštevali.

Ostanite zdravi, razredničarke, 3.r