Nekaterim našim učencem, ki spremljajo pouk na daljavo,  je v teh časih še posebno težko, saj nimajo na voljo ustrezne tehnologije, ki bi jim omogočila kvalitetno vključevanje v učni proces. Tudi vsi učitelji doma nimajo dobrih tehničnih pogojev za pripravo in izvedbo pouka. Šola je po svojih najboljših močeh poskušala pomagati vsakomur. Brez plemenitih ljudi, ki so sposobni videti stisko bližnjega in mu prisluhniti, pri tem ne bi bila tako uspešna. Lions Klub Idrija je med tistimi, ki so nam priskočili na pomoč. Šoli so poklonili štiri prenosne računalnike, ki bodo spremenili šolanje našim učencem in olajšali delo učiteljem. Njihovo delo ne bo več ovirano zaradi razmer, v katerih so se znašli. Iskreno se zahvaljujemo za podarjeno.