Spoštovani učenci, učitelji, zaposleni, starši in vsi ostali!

Tudi šolsko leto 2019/2020 smo pripeljali do konca. A letošnje je bilo prav posebno obarvano, kajne? V sredini marca smo bili postavljeni pred dejstvo, da moramo šolo nadaljevati od doma, zaradi izbruha epidemije Covid-19. Začetek je bil težak, a kljub vsemu smo se veliko novega naučili, dosegli nove uspehe in postali bogatejši za nove izkušnje. Po dolgih dveh mesecih se je šolanje na daljavo počasi zaključilo in postopoma smo se začeli vračati v šolske klopi.

Zadnji šolski dan zaključujemo v drugačni obliki kot običajno, zato vas vabiva k ogledu virtualne proslave ob dnevu državnosti, ki ga praznujemo 25. junija 1991, ko je Slovenija postala neodvisna in samostojna država. V spodnjem videu je zbranih nekaj misli o naši prelepi domovini.

Vsem učenkam in učencem želiva lepe, brezskrbne in predvsem zdrave počitnice.

Učiteljici Mateja in Tamara