Zbiranje starega papirja bo potekalo v mesecu juniju. Zaradi znanih razmer se bomo držali priporočil NIJZ.

Navodila:

– pri oddaji papirja nosimo maske,

– zaradi lažje oddaje papir  povežemo z vrvico,

– vsaka družina sama odvrže papir v kontejner,

– papir bodo stehtali po odvozu v zbirnem centru Ljubevč, teža papirja bo pisana za celotno šolo in ne za posamezen razred,

– papir bomo zbirali dopoldan od 8.00 do 10.00 in popoldan od 15.30 do 17.30,

– kontejnerji bodo postavljeni na dvorišču, k njim vas bodo usmerjali starši in učitelji,

– starši lahko papir sami odpeljejo v zbirni center Ljubevč na dan akcije, tam ga bodo stehtali in staršem dali potrdilo, ki ga le-ti prinesejo razredniku.

Zbiramo:

• zvezke (brez ovitkov)
  • knjige
  • časopis
  • revije
  • reklame
  • pisarniški papir (brez ovitkov, brez plastičnih mas, brez kartonskih škatel oz. fasciklov…)

Papir zlagajte v kontejnerje. Lahko je v kartonskih škatlah, ne pa v plastičnih vrečkah, plastičnih ali lesenih gajbicah.

O točnem datumu zbiranja vas bomo obvestili na šolski spletni strani.

Sredstva, zbrana z zbiranjem starega papirja, bodo namenjena  šolskemu skladu, ki skozi šolsko leto sofinancira različne dejavnosti učencev.

Šolski sklad

OŠ Idrija