Učenci pevskega zbora Zlata roža ter Mladi upi, Orffova skupina, instrumentalisti Glasbene šole Idrija in deklamatorice lutkovno-gledališkega krožka so sooblikovali predstavitev pesniške zbirke Pikice gospe Natalije Krašna. Z njimi so se pripravljale: mentorica pevskega zbora in Orffove skupine, učiteljica Elizabeta Lampe, korepetitorka, učiteljica Marina Bizjak in mentorica deklamatork, učiteljica Živa Caruso. Dogodek se je odvil v četrtek, 25. februarja, ob 18. uri v dvorani Glasbene šole Idrija. Program sta popestrili tudi avtorici – ga. Natalija Krašna, ki je pesmi napisala ter ga. Stanka Močnik, ki je nekaj teh uglasbila. Skozi celoten program nas je vodila ga. Bernarda Tušar. Dvorana je kar pokala po šivih napolnjena z navdušenimi poslušalci.